Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X

Perfumeria internetowa - Oferta » Akcesoria » cążki » cążki do skórek » SOLINGEN CĄŻKI DO SKÓREK NR 35100

SOLINGEN CĄŻKI DO SKÓREK NR 35100 (nr 2645)
SOLINGEN

PROMOCJA
SOLINGEN CĄŻKI DO SKÓREK NR 35100
Kod kreskowy: 5905784400273
Pojemność: 1 szt

 
 
Cążki do skórek z ostrzem o długości 5mm.
52,00 zł   4200 × Zapas: 5
oszczędzasz: 10,00     dostawa od 9.90

PROMOCJA

Cążki do skórek posiadają delikatne ostrze o długości 5mm, wykonane z wysokogatunkowej stali, pokryte powłoką chromo-niklową.
Precyzyjne instrumenty do pielęgnacji skórek i paznokci wykonane są z najlepszych materiałów, są kute na gorąco i ręcznie szlifowane .
Szczęki tnące wysokiej jakości cążek w położeniu zamkniętym stykają się początkowo tylko na końcach, aby po mocniejszym dociśnięciu odciąć paznokieć lub skórki.Solingen to miasto w Niemczech, od lat słynące na całym świecie z produkcji znakomitych ostrzy, a nazwę tą, będącą gwarancją wysokiej jakości chroni ustawa, zgodnie z którą znakiem Solingen oznacza się tylko te produkty, które odpowiadają precyzyjnie ustalonym wymogom jakościowym i które zostały wyprodukowane w mieście Solingen. Obecnie w Solingen działa kilkunastu producentów wszelkiego rodzaju ostrzy i innych przyborów wykonanych z najwyższej jakości stali. W oparciu o współpracę z najlepszymi z nich stworzono markę Miller Solingen, specjalizującą się w wysokiej jakości artykułach do manicure i pedicure .
Kod kreskowy: 5905784400273
Pojemność: 1 szt

 
 


Rodzaje produktu
Opinie o produkcie
Dodaj opinię
Brak opinii
Może dodasz swoją?


Inni klienci kupowali także:
LISTA KATEGORII