Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X

Kosmetyki i perfumy PANI WALEWSKA

Perfumy Pani Walewska - elegancja z długą historią


Kultowe już perfumy Pani Walewska wracają do łask! Nazywane przez wielu zapachem PRL-u lub polskim Chanel No. 5 są dziś dostępne w nowych odsłonach: Gold, White, Noir, Sweet Romance i oczywiście Classic. Niegdyś były synonimem luksusu, który ceniły sobie eleganckie i dystyngowane kobiety. Dziś ich pozycja w świadomości Polaków tylko się wzmocniła i perfumy te są prawdziwym klasykiem na rynku kosmetycznym.
 

Klasyczne perfumy Pani Walewska
 

Historia tych perfum sięga 1971 roku. Były produkowane przez krakowską fabrykę Miraculum. Wówczas ich największym konkurentem były perfumy Być może... Jednak pojedynek ten wygrywała Pani Walewska. Zapotrzebowanie na perfumy tej marki było tak duże, że w 1987 roku otworzono drugą fabrykę produkującą ten fantazyjny zapach. Perfumy Pani Walewska mają na tyle ugruntowaną pozycję, że można pokusić się o stwierdzenie, że wygląd ich flakonika jest znany każdemu Polakowi. Młodsze pokolenia mogą kojarzyć tę ciekawą buteleczkę z półek mam czy babć, starsze zaś z dużą dozą prawdopodobieństwa spotkały się z tym zapachem osobiście - z własnego wyboru lub otrzymały perfumy Pani Walewska w prezencie.
 

Współczesna Pani Walewska
 

Dziś producent odświeżył markę proponując nam nowe rozwiązania. Oferta oryginalnych francuskich kompozycji zapachowych została wzbogacona o nowe możliwości. Zachowany został design buteleczki, lecz zapachy są zupełnie nowe. Wszystkie nawiązują jednak do klasyki i pasują idealnie do eleganckich i ceniących tradycję. Znakiem rozpoznawczym są silne aromaty różane. Ogromną zaletą jest także ich cena, która jest nieproporcjonalnie niska względem trwałości, jaką zapewniają te perfumy. Wystarczy niewielka ich ilość, by zapach towarzyszył nam przez cały dzień. Oferta Pani Walewskiej to nie tylko perfumy. Miraculum oferuje także kremy przeciwzmarszczkowe.
Szukaj w marce
Popularne produkty
Szczególnie polecamy
LISTA KATEGORII