Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X

Perfumeria internetowa - Oferta » Paznokcie » lakiery do paznokci » lakiery Pupa

Lakiery Pupa

Efekt żelowych paznokci bez wizyty u manikiurzystki!

Włoska marka Pupa już od ponad 40 lat zdobywa serca kobiet na całym świecie. Jej historia rozpoczęła się w światowej stolicy mody, czyli w Mediolanie. Jej nazwa pochodzi od włoskiego słowa, które oznacza "lalka". Specjaliści tworzą kosmetyki tak, by podkreślać i wydobywać piękno kobiet. Lakiery do paznokci Pupa mają spełniać to samo zadanie - uwydatniać delikatność i piękno kobiecych dłoni. A dłonie są niejako "wizytówką" każdej kobiety, więc warto zatroszczyć się o to, by zawsze były zadbane i zniewalające. Pomogą Ci w tym lakiery do paznokci Pupa.
 

Lakiery do paznokci Pupa postaw na trwałość!

Lakiery Pupa stworzone są z wykorzystaniem nowych żywic. Dzięki temu jest elastyczniejszy, a co za tym idzie - trwalszy. Żadna z nas nie lubi odprysków na paznokciach i wykonywania ciągłych poprawek. Opinie zadowolonych kobiet potwierdzają to, że lakiery Pupa doskonale kryją już po pierwszym malowaniu, równomiernie się rozprowadzają i nie odpryskują. Ich ogromną zaletą jest także to, że zachowują blask przez wiele dni. To bardzo ważne, ponieważ wykonywanie codziennych czynności takich jak na przykład mycie naczyń może powodować, że lakier matowieje. Z lakierami Pupa nie ma tego problemu. Ponadto nie zawierają toluenu i formaldehydu, czyli szkodliwych i trujących dla organizmu substancji, które niestety dosyć często występują w kosmetykach. Są także hypoalergiczne, więc z pewnością nie wywołają alergii.
 
Lakiery do paznokci Pupa projektowane i produkowane są z wykorzystaniem najwyższej jakości składników oraz technologii. Kolory wybierane są zgodnie z panującymi obecnie trendami, ale nie brak w ich ofercie także ponadczasowych klasyków. Charakteryzuje je świeżość i oryginalność. Lakiery do paznokci Pupa doceniły kobiety młode, ciekawe życia, a także mądre i dojrzałe kobiety w średnim wieku oraz dostojne damy w kwiecie wieku. Zamów nasze Lakiery Pupa i ciesz się intensywnym kolorem i połyskiem Twoich paznokci. Gwarantujemy trwałość lakieru bez stosowania lampy.


Sprawdź nasze atrakcyjne ceny!

Produktów: 4, pokazujemy 1-4  ,  sortuj: alfabetycznie  wg ceny  

LISTA KATEGORII