Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X

Perfumeria internetowa - Oferta » Paznokcie » lakiery hybrydowe » SEMILAC » SEMILAC UV LAKIER HYBRYDOWY 7 ML - NR 006 CLASSIC CORAL

SEMILAC UV LAKIER HYBRYDOWY 7 ML - NR 006 CLASSIC CORAL (nr 22423)
SEMILAC

POLECAMY
SEMILAC UV LAKIER HYBRYDOWY 7 ML - NR 006 CLASSIC CORAL
SEMILAC UV LAKIER HYBRYDOWY 7 ML - NR 006 CLASSIC CORAL
Kod kreskowy: 5901867972781
Pojemność: 7ml

 
 
2999 × Zapas: 1
dostawa od 9.90

POLECAMY
SEMILAC UV LAKIER HYBRYDOWY 7 ML - NR 006 CLASSIC CORAL

Inspiracja:

Ulotność zaczarowana w delikatnej czerwieni koralowego naszyjnika. Wspaniale dopełnia letnie stylizacje i w najczystszy sposób obrazuje wspaniały kolaż mocnego charakteru oraz kobiecej delikatności. Kokieteria w klasycznym wydaniu.

Charakterystyka:

Koral o delikatnie malinowym odcieniu.

Krycie koloru – pełne.

Koralowy lakier do paznokci – czyli czarująca prostota elegancji

Koralowy lakier do paznokci to propozycja ponadczasowa, która czaruje prostotą swojej elegancji. Popularność zyskał lata temu, gdy stylizacja paznokci zaczęła stanowić istotny element składowy kobiecego wyglądu. Koralowy lakier może spokojnie zastąpić wyszukaną biżuterię – przyciąga wzrok równie skutecznie!

Koralowe lakiery do paznokci – dlaczego kobiety mają do nich słabość?

Koralowe lakiery do paznokci nigdy nie wychodzą z mody, dlatego można je zaliczyć do grupy przedmiotów najbardziej pożądanych. Gdzie drzemie ich siła? Oczywiście w bogactwie barwy – koralowe lakiery do paznokci skrywają w sobie elegancję i blask, który zazwyczaj zatrzymany jest w drogiej biżuterii. Dzięki nim stworzymy elegancki manicure z klasą.

Lakier hybrydowy koralowy Semilac Classic Coral to koralowy lakier do paznokci o delikatnie malinowym odcieniu. Barwa ta jest dość uniwersalna, więc świetnie nada się do podkreślenia wykwintnej stylizacji oraz rzeczy utrzymanych w sportowej elegancji.

Lakiery hybrydowe Semilac – gdy lubisz ubierać się w kolor!

Lakiery hybrydowe Semilac to możliwość życia z kolorem. Kobiecość ubiera się w błysk w oku, niewinny uśmiech, kształty i… barwy! Jeśli masz ochotę pokazać światu jaka jesteś, ale zostawić lekkie niedopowiedzenia – lakiery hybrydowe Semilac Ci w tym pomogą! Wybierz nasze propozycje, które najlepiej wyrażą siłę Twojej kobiecości!
Kod kreskowy: 5901867972781
Pojemność: 7ml

 
 
Opinie o produkcie
Dodaj opinię
Brak opinii
Może dodasz swoją?
LISTA KATEGORII