Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X

Perfumeria internetowa - Oferta » Perfumy » damskie » Wody perfumowane Boss Jour
BOSS JOUR POUR FEMME
Zapach jak pierwszy promień porannego światła, pełen cudownych możliwości …

BOSS JOUR Pour Femme  zainspirowany został pierwszym promieniem światła o poranku. Odwołuje się do tej niezwyklej chwili, zachęcając kobiety do wykorzystania wszystkich możliwości jakie przynosi nowy dzień. Elegancka kompozycja zapachu odzwierciedla trzy ważne aspekty – światło, inspirację i eleganckie opanowanie – połączone w pięknym bukiecie białych kwiatów i energetyzujących cytrusów. zainspirowany został pierwszym promieniem światła o poranku. Odwołuje się do tej niezwyklej chwili, zachęcając kobiety do wykorzystania wszystkich możliwości jakie przynosi nowy dzień. Elegancka kompozycja zapachu odzwierciedla trzy ważne aspekty
 
Aspekt Światła  
Soczysta świeżość kwiatów grejpfruta i limonki ukazuje żywiołowość pierwszych promieni światła, które rozświetlają dzień uczuciem pozytywnego oczekiwania. 
 
Aspekt Inspiracji  
W sercu kompozycji cudowny biały bukiet frezji i konwalii emanuje pięknem i różnorodnością, reprezentując nieskończenie wiele możliwości, jakie życie daje współczesnej kobiecie. Kapryfolium, którego delikatne płatki tak pięknie lśnią światłem, reprezentuje wszystkie szanse, jakie oferuje nowy dzień.
Aspekt Elegancji   
Bogatszy, piżmowy akord głębi – z nutami białej brzozy i kremową ambrą – daje uczucie miękkości i odzwierciedla niepowtarzalną kobiecą siłę i zdolność wykorzystania możliwości, zachowując jednocześnie spokój i opanowanie. 
 
“Dla mnie, BOSS JOUR Pour Femme jest jasny, piękny i świeży – to zapach, który zdecydowanie podnosi mnie na duchu. Jest w nim coś optymistycznego, radosnego i  energetycznego. To cudowny sposób, aby zacząć nowy dzień.”
Gwyneth Paltrow – Ambasadorka BOSS JOUR Pour Femme
Marka BOSS słynie w świecie mody z precyzyjnego kroju,  znakomitych projektów i luksusowych tkanin. Inspiracją dla projektu flakonu BOSS JOUR Pour Femme była odzieżowa kolekcja oraz biel tkaniny.
 
“Biel to tak wyrazisty i efektowny kolor w ubraniu kobiety. Jest czysty, rześki, ma w sobie prostotę, która wyraża spokój i opanowanie. Kobiety zawsze wyglądają w bieli pięknie. Biel pozwala im błyszczeć. To naprawdę niezwykłe”. 
Gwyneth Paltrow
 
Flakon jest smukły i gładki, o pięknej strukturze a jego elegancja i wyrafinowanie koresponduje z naturą zapachu. Ten piękny przedmiot uwieńczony jest eleganckim, kryształowym korkiem, który cudownie odbija światło. Efekt ten stanowi reminiscencję pierwszych promieni poranka. Złota opaska, która zdobi flakon, dopełnia efektu tworząc migoczącą aureolę.   
Produktów: 3, pokazujemy 1-3  ,  sortuj: alfabetycznie  wg ceny  

LISTA KATEGORII