Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X

Perfumeria internetowa - Oferta » Pielęgnacja » Twarz » balsamy i pomadki odżywcze do ust » CLARINS INSTANT LIGHT NR O1 OLEJEK DO UST OLEJEK DO UST O1.HONEY

CLARINS INSTANT LIGHT NR O1 OLEJEK DO UST OLEJEK DO UST O1.HONEY (nr 17367)
Clarins

PROMOCJA
CLARINS INSTANT LIGHT NR O1 OLEJEK DO UST OLEJEK DO UST O1.HONEY
CLARINS INSTANT LIGHT NR O1 OLEJEK DO UST OLEJEK DO UST O1.HONEYCLARINS INSTANT LIGHT NR O1 OLEJEK DO UST OLEJEK DO UST O1.HONEY
Kod kreskowy: 3380814432516
Pojemność: 7 ml

 
 
honey
670089,00produkt niedostępny
powiadom o dostępności »

PROMOCJA

Produkty do twarzy i olejki do ciała ponad 60 lat temu to były pierwsze produkty stworzone przez markę Clarins. Te unikalne doświadczenia zawdzięcza się wytwórcom marki Clarins, którzy do dziś  korzystają z oleju kosmetycznego bogatego w aktywne składniki roślinne, które odżywiają i wzmacniają usta.

Zastosowana formuła topnienia uwydatnia wszystkie zalety oleju w celu zwiększenia piękna ust tj. odżywia, poprawia komfort i koi.

Składnikiem dominującym Lip Comfort Oil jest stosowany z uwagi na jego właściwości odżywcze orzech laskowy, wspólny dla wszystkich receptur wykorzystywanych przez markę Clarins w produktach do twarzy  i olejkach do ciała. W jej składzie znajdziemy także połączenie naturalnych olejków z mirabelki i jojoby.

kolor: honey

Kod kreskowy: 3380814432516
Pojemność: 7 ml

 
 
Opinie o produkcie
Dodaj opinię
Brak opinii
Może dodasz swoją?


Inni klienci kupowali także:
LISTA KATEGORII