Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X

» przeczytaj wszystkie opinie

Gwarancja

Gwarancja i reklamacje

Wszystkie oferowane tu produkty pochodzą od autoryzowanych dystrybutorów. Każdy Klient otrzymuje paragon fiskalny, a na życzenie fakturę Vat. Uprzejmie prosimy o zachowanie PARAGONU FISKALNEGO ponieważ jest on podstawą do rozpatrzenia reklamacji.


Zwroty

Kupujący ma prawo odstąpić od umowy w terminie 10 dni od dnia otrzymania przesyłki, bez podania przyczyny. W przypadku skorzystania z tego uprawnienia Kupujący zobowiązany jest do złożenia pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy i wraz z nim przesłania dostarczonych produktów, na adres sklepu internetowego. Zwrot zostanie przyjęty tylko w przypadku, gdy produkt nie był używany. Produkt zabezpieczony przed zniszczeniem należy odesłać na adres: Perfumeria Wiki.pl
45-940 Opole ul.Cichosza 20
wraz z otrzymaną fakturą lub paragonem fiskalnym. Odsyłany produkt powinien być dobrze zabezpieczony w paczce, aby dotarł do sklepu internetowego nienaruszony. Sklep internetowy nie przyjmuje zwrotów wysłanych w kopertach foliowych. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na wskazane przez Kupującego konto. Koszty przesyłki zwrotnej ponosi Klient. Sklep internetowy nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.


Gwarancja

W naszym sklepie internetowym perfumeria-wiki.pl przysługuje Państwu taka sama gwarancja, jak w klasycznym sklepie kosmetycznym. W naszym interesie jest jak najszybsze rozpatrzenie reklamacji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że proces reklamacyjny będzie trwał dłużej niż to konieczne. Okres gwarancji rozpoczyna się od momentu odebrania przez Państwa produktu. Odpowiadamy za wszelkie wady produktu, które pojawią się tuż po otrzymaniu przez Państwa produktu oraz przez cały okres trwania gwarancji. Reklamacja polega na wysłaniu do nas produktu koniecznie wraz z jego opakowaniem, paragonu fiskalnego lub kopii faktury oraz opisu zawierającego przyczyny reklamacji wraz z informacjami kontaktowymi. Poniżej zamieszczamy adres korespondencyjny: Perfumeria Wiki.pl 46-070 Chmielowice, ul. Cicha 20


Klient jest informowany o rozpatrzeniu reklamacji w ciągu 30 dni roboczych od daty jej wpłynięcia do sprzedającego drogą elektroniczną lub listową. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania się nakładu), sklep zwróci Państwu równowartość ceny produktu lub zaoferuje inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. W przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, koszty związane z odesłaniem reklamowanego produktu sklep zwraca w ciągu 5 dni roboczych od rozpatrzenia reklamacji.


Gwarancja - Przesyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej

Przesyłkę należy sprawdzić w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia przesyłki podczas transportu lub zastrzeżeń co do ilości dostarczonego towaru, należy w obecności kuriera spisać protokół szkody. Powinien on zawierać datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków. Następnie podpisany przez kuriera protokół przesłać w formie skanu na adres mailowy kontakt@perfumeriawiki.pl
lub listownie na adres: Perfumeria Wiki.pl 46-070 Chmielowice, ul. Cicha 20.
Brak tego protokołu uniemożliwia wymianę towaru na nowy lub otrzymanie odszkodowania do firmy ubezpieczeniowej. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej do 30 dni.


Gwarancja - Przesyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej

Jeżeli po otrzymaniu zamówionego towaru za pośrednictwem Poczty Polskiej Klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy powinien odesłać towar przesyłką pocztową (listem poleconym lub za zwrotnym potwierdzeniem odbioru) na adres sklepu: Perfumeria Wiki.pl 46-070 Chmielowice, ul. Cicha 20. Do odsyłanego towaru należy dołączyć oryginalny paragon fiskalny lub kopię faktury VAT oraz pisemną informację o wadzie produktu.


W przypadku wysłania towaru za pośrednictwem Poczty Polskiej reklamacja może być brana pod uwagę dopiero po upływie 14 dni od nadania listu. Po upływie tego terminu spisujemy protokół reklamacji,na którego rozpatrzenie Poczta Polska ma 7 dni, dopiero po 7 dniach i otrzymaniu listu stwierdzającego zaginięcie paczki kontaktujemy się z Klientem oraz uzgadniamy sposób zwrotu należności za zaginioną paczkę. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika , wszelkie koszty pokrywa Klient. Zwracane oraz reklamowane towary prosimy odesłać na adres: Perfumeria Wiki ul. Cichosza 20 45-940 Opole. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z niedotrzymania terminów przez firmy realizujące zamówienia.

Darmowa wysyłka
Dostawa gratis od 499 zł
tanie opcje dla każdej kwoty

Doradzamy i pomagamy
Dzwoń lub pisz
fachowo poradzimy w wyborze

14 dni na zwrot
Po prostu odeślij nam paczkę, a my zwrócimy Ci pieniądze

100% Bezpieczne płatności
Realizowane przez Przelewy24.pl i Tpay.com

Copyright PerfumeriaWiki
Platnosci Przelewy24 - Operatorem kart platniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznan. Dostawa przez Paczkomaty

załóż konto    przypomnij hasło