Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X

Porady

Jak używać perfum? Używając perfumy na co dzień sprawiamy przyjemność nie tylko sobie, ale również naszemu otoczeniu. Zresztą duża część z nas perfumuje się głównie z myślą o płci przeciwnej, mając na uwadze zrobienie dobrego wrażenia, a nawet w celu subtelnego zwrócenia na siebie... więcej »
Jak przechowywać perfumy? Część z czytelników zada sobie pytanie, po cóż zawracać sobie głowę tak trywialnym zdawać by się mogło zagadnieniem - ale wbrew pozorom przechowywanie posiadanych flakonów z perfumami w odpowiednich warunkach przynosi bardzo konkretne i wymierne korzyści. Skład perfum... więcej »
Jak wybrać peeling? Jeśli masz wrażenie że Twoja skóra jest szara i szorstka, a za oknem wciąż szaro i chłodno, to znaczy, że czas zadbać o swoją urodę! Najlepszym sposobem na błyskawiczną poprawę wyglądu skóry jest peeling. Jego zadaniem jest złuszczenie nagromadzonych martwych komórek... więcej »
Jak testować perfumy? Poszukiwanie dla siebie idealnie dobranych perfum to bardzo przyjemne - ale wbrew pozorom dość trudne i wymagające przemyślenia zadanie. Przede wszystkim nie można działać impulsywnie, a zakup powinny poprzedzać testy na skórze. Nie ulegajmy też presji i namowom rodziny, partnera... więcej »
LISTA KATEGORII