Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X

Kosmetyki i perfumy Golden Rose

Kosmetyki Golden Rose

Marka Golden Rose jest uwielbiana przez blogerki modowe, profesjonalistki, a także przez kobiety, które nie zajmują się makijażem profesjonalnie. Początki jej historii sięgają 2003 roku, więc jest to dosyć nowa firma kosmetyczna. Stosunkowo krótkie doświadczenie w żadnym stopniu nie uniemożliwiło jej dotarcia do wielu kobiet. Markę wyróżnia jakość, która może się równać z największymi światowymi gigantami, lecz za znacznie niższą cenę. Brzmi jak sytuacja idealna? Zgadza się!
 

Historia marki Golden Rose

 
Brand ten rozrastał się bardzo szybko dzięki rzeszom zadowolonych klientek. Od tego czasu Golden Rose wprowadziło na rynek cztery niezależne marki: Miss Selene, Classics, Roxanne i oczywiście Golden Rose. Jego kariera rozpoczynała się od małych stoisk w galeriach handlowych, a obecnie posiada ponad 80 sklepów stacjonarnych na terenie naszego kraju
Ale to nie wszystko. Golden Rose jest ceniony nie tylko w Polsce. Dziś marka rozsyła i sprzedaje kosmetyki Golden Rose na pięciu kontynentach w ponad dziewięćdziesięciu państwach. W produkcji współpracuje z krajami uważanymi za liderów jakości, czyli z Włochami, Francją, Niemcami oraz Turcją.
 

Kosmetyki Golden Rose pozwolą Ci na wykonanie pełnego makijażu

 
Kosmetyki Golden Rose pozwalają na wykonanie całościowego makijażu. Będą odpowiednie zarówno dla tych, którzy od makijażu oczekują czegoś więcej jak i dla tych pań, które wykonują wyłącznie delikatny makijaż codzienny. Marka może pochwalić się tym, że do produkcji nie używa parabenów ani żadnych szkodliwych substancji takich jak tolueny czy formaldehydy. Niezwykle istotne jest także to, że kosmetyki Golden Rose nie są testowane na zwierzętach, a wszystkie opakowania, w których zamknięte są ich produkty, mogą zostać poddane recyklingowi. Produkty Golden Rose zdobyły wiele prestiżowych nagród, najnowszą z nich jest Perła Rynku Kosmetycznego 2018 za pomadkę do ust Smart Lips, którą znajdziecie w naszym sklepie.
Szukaj w marce
Popularne produkty
Szczególnie polecamy
LISTA KATEGORII